News - kontrolování affs podle aktivity komentářů!!, Hlasování - FOTKA MĚSÍCE

Červen 2012

Kamera GoPro

15. června 2012 v 21:58 | DenDa |  Plus

Určitě jste slyšeli o téhle kameře, která je určená pro extrémní sporty (jezdectví, cyklistika, lyžování..). O téhle kameře píšu článek, jelikož ji vlastním ♥ :).. :D No spíše můj taťka, který se věnuje vášnivého rybaření, a tak "chce zachytit boj s kaprem". Dokonce mi prozradil, že mi ji půjčí, ale já počítám s tím, že ji budu mít skoro celé prázdniny → budou videa ze sedla.. ;) Tímhle článkem jsem chtěla vás seznámit s touhle kamerou.


Citáty

6. června 2012 v 8:05 | DenDa |  Videa koní na Zámečku
Upravila jsem můj celý kanál na youtube a vytvořila i krátké videjko.. ;)

Určitě přidám fotky z Panské Líchy, jak jsem v sobotu jezdila na Kláře (bohužel nedělní fotky nemám-jak jsem jezdila bez sedla..) a dodám i fotky jak jsme byli s holkama na závodech.. :)

Omluva

5. června 2012 v 15:56 | DenDa
ahoj, omlouvám se, že jsem tu dlouho nebyla.. minulý týden jsem byla od čtvrtka do pátku v Brně (Panská Lícha), kde byla všestrannost až do neděle a navíc jsme pořád psali ve škole.. Pokusím se o5 blog rozběhnout a přemazat affs, ptž půlka ke mě nechodí :D a obíhat 30 affs fakt nemám čas :D nooo takže pokračuju ve sčítání komentů a podívám se co nového u affs a přidám článeček.. ;)