News - kontrolování affs podle aktivity komentářů!!, Hlasování - FOTKA MĚSÍCE

Srpen 2011

Ukončení - fotka m. července a srpna

30. srpna 2011 v 21:37 | DenDa
ANKETA
1. fotka 12.1% (4)
2. fotka 45.5% (15)
3. fotka 42.4% (14)
Podle ankety (↑) no spíš podle vás vyhrála fotka č.2.. ;) abych pravdu řekla taky jsem pro ni hlasovala :D snad teda se vám aspoň trochu líbí :) Co nejdříve přidám hlasování o nej fotku měsíce září !

PS: zde ji máte ;D
DenDa & Klára - jízdárna (29.8.2011)

29. srpna 2011 v 20:52 | DenDa |  Na jízdárně
Mám tu čerstvé fotky! přímo z dnešního dne :))


První křížek, ale nejspíš 3. nebo 2. skákání

24. srpna 2011 v 22:58 | DenDa |  Deník
ahoj :) sice jsem skákala už na vyjíždce myslím že 1x takovej malej příkop jsem překonala a jeden příkop končící kromadou hlíny také překonala.. :D ale rekord je že trenérka dne 20.8.2011 předemnou a koně na kterém jsem jela postavila křížek úplně pidi :D ten jsem zázrakem překonala :)) a asi 4x zopákla a potom mi postavial vyšší křížek tentokrát ráhna křížku byly na 90cm.. :D o5 jsem 4x zopákla a přitom jednou (když jsem na něj jela po 2.) stratila třmeny a rovnováhu a málem spadla :D dobrý :D udežela jsem se a všechno je natočeno a krok, klus a cval i vyfocený :D skoky bohužel jen natočené, ale i tak Lucince děkuju že to natočila :)) a něco nafotila :PP :)) fotky a videa bohužel zatím nemám.. ale časem určitě dodám :)) a udělám video z tohoto dne (trénink+první křížek) ;PP no ale ještě ke křížku :) nejvíc se mi nejspíš (když jsem se dívala na videa) povedl po 2. malý křížek a asi po 4. bo 3. velký křížek :D takže.. takže.. zatím ahoj.. :)

Marky a Grátis - video

21. srpna 2011 v 22:49 | DenDa |  Videa koní na Zámečku
Ano, ano.. :D o5 mám tu další video.. toto je vcelku pěkné.. jen občas to není úplně přesné.. :D no určo se koukněte snad vás ani né 2 minuty nezabijou ne? :)

A jéje.. :D :/

12. srpna 2011 v 8:52 | DenDa |  Deník
ahoj :))
o5 jsem doma tentokrát jsem se svezla sanitkou (rychlou) ze skoro Zámečku do PV (Prostějov) :D
Voltiž (26.7.2011)

3. srpna 2011 v 7:21 | DenDa |  Deník

Ahoj ;)) nedávno přišli madla na voltiž :D tak jsme to ihned vyskoušely ;)) Sice ještě na Zámečku není molitan k madlům na podbřišák (je to potřeba jinak by se mohl koník odřít..) tak trenérku napadlo že má "nahoře" tenkou madračku (cca 3cm tlustá..) tak teda Variaci jsme nastrašily madračkou :D Ze začátku se pořád ohlížela co ji to za okraj madračky brnká o zadní nohu :D, ale pak se o to začala nevšímat.. :D Lucka šla první :D (protože ona už dříve u Darči cvičila na madlech) a tak ukazovala co umí ;)) tedy malý mlýn, velký mlýn, nůžky, dámský sed, kleknutí, stoupnutí.. No potom jsem tam šla za ní já :D to jsme zkoušely kraviny :D v kroku :D a teď přišla trenérka že si naklusáme :D (to se normálně ve voltiži nedělá.. jenom krok a cval) a tak to prostě bylo jak v sedačce.. :D a teď jakože si nacváláme :D my s Luckou jsme měly prej výrazy :D takže si znás Darča a trenérka dělaly srandu :D Potom jsem se chtěla přemístit dopředu, tedy před Lucku :D to prostě :DD já jenom "Co teď?", "Jak?", "Co?" :DD a pod.. :D prostě nejvíc :D asi po 10ti minutách se mi to povedlo :D (opravdu to není lehké) :D No pak teda Lucka slezla a já jsem zkoušela malý mlýn, velký mlýn, dámský sed, nůžky, kleknutí, stoupnutí a kotoul, seskok z kroku :D ... sranda :D tak pak jsem klusala i cválala :D ale s Luckou to byla větší sranda :D hlavně ve cvalu :DD Chudinka musí ji znás bolet záda.. :(( i když jsme s Luckou lehké jak pírko.. :D v c.č. fotky Varči.. jo a těšte se na fotky ;)) a později i videa nejen z tohoto dne :))

Bukefalos (Olomouc) -1.8.11

1. srpna 2011 v 18:05 | DenDa |  Deník
Čauky.. no k nadpisu :D Bukefalos je obchod jezdeckých potřeb ;D no a já jsem potřebovala koupit bezpečnostní vestu.. :D tak teda jsem jela do Olmika normálka paní nám poradila s vestou a aby se neřeklo tak jsem si vybrala modrej bičík :D (vesta je černošedomodrá-černá celá, šedé dva proužky v zadní části vesty a dva modré proužke v přední části vesty) Tak abych trochu ladila :DD už ke koním mi chybí jen jezdecké rukavice, jezdecké boty, zimní rajtky (začínají mi být už malé) a letní rajtky (do příštího roku 95% nevydrží) :D jo a ještě jsem chtěla si něchat ušít nějakou pěknou dečku ;) asi modrou s černéma proužkama a s nadpisem Waldhof (JK) :D takže.. takže :D Samozdřejmě jsem vyfotila vestu i bičík :D takže v c.č. podívat! :D ;)


Kobylka a její hříbě skáčou..

1. srpna 2011 v 10:58 | DenDa |  z webu-videa
ahoj ! normálně jsem našla brutální video! :D je fakt uplně roztomilí :D ♥ moc tomu nerozumím ale píší tam něco jako že to hříbátko skočilo metr (překážka je malinká a hříbátko má velkou rezervu, tak to asi bude ten metr ta rezerva..) :D prostě jsem ho musela sem dát.. tak se podívejte.. ;D